top of page

Ahoj, jsem Veronika

Pomůžu ti najít cestu ke zdraví a pohodové ženskosti. Ušiju jídelníček na míru, ukážu jak protáhnout či posílit tělo a společně nastavíme zdravé návyky, které si zamiluješ.

Jak jsem si uzdravila artrózu 3. stupně, zbavila se bolestivé menstruace a špatného trávení pomocí jógy, tradiční čínské medicíny a bylinek?

Jak jsem přestala být "hodná holčička" a našla ten největší poklad!
E15A9542-5.jpg

Neuměla jsem říkat NE!

Neuměla jsem říkat ne, lezla ostatním do zadku, protože jsem se bála, že mě nebudou mít rádi. Trpěla jsem bolestivou menstruací, výbuchy vzteku a i s trojitýma ponožkama mi byla pořád zima.

 

Nikdy jsem se necítila dost dobrá. Měla jsem pocit, že musím světu něco dokázat, abych si zasloužila lásku a uznání.

 

A tak jsem dělala to, co mi šlo - tanec.

Hon za uznáním mě dostal

málem na vozík

Když už jsem se škrabala na vrchol, všechno se zhroutilo. Skončila jsem v nemocnici s artrózou kyčle a termínem operace pro kompletní výměnu kloubu. Bylo mi 19 let.

 

Konec taneční kariéry s sebou nesl bolest, depresi a zoufalství. Představa operace mě děsila. Rozhodla jsem se udělat cokoliv, abych mohla opět normálně chodit - bez berlí a vozíku.

 

A tím začal můj “nový život”.

1502253_10201043085618625_169228709_o.jpg
DSC02315.jpg

Návrat ke kořenům

Začala jsem se nořit do tajů jógy, ajurvédy a tradiční čínské medicíny. Pochopila jsem dechberoucí souvislosti. Jak se strava, kterou jíme, myšlenky, které nám jdou hlavou nebo prostředí, ve kterém dnes a denně žijeme přímo odráží na našem fyzickém zdravím.

 

Začala jsem jíst potraviny, které mé tělo vyživují, naučila jsem se lépe stát a dýchat, změnila jsem každodenní návyky, způsob myšlení a začala více odpočívat.

Mé nové "já"

Dnes je to 10 let. Procestovala jsem celý svět, absolvovala nespočet kurzů, přečetla spoustu knih a všechno testovala na svém vlastním těle.

 

Jsem zdravá, sebevědomá a cítím se ve svém těle skvěle. Menstruace mě nebolí a konečně mi stačí jen jedny ponožky! Běhám po lese, zpívám a tančím - pro radost.

E15A3449-129.jpg
E15A3455-130.jpg

Objev svůj poklad

Moc ráda pomůžu i tobě objevit poklad, který v sobě máš. Porozumět, co ti tvé tělo skrze jemné signály, jako je zimomřivost, celulitida nebo bolestivá menstruace říká a jak uzpůsobit svůj každodenní život a jídelníček, aby jsi byla radostná a sebevědomá.

S láskou pro Tebe tvořím

Chceš posílit své zdraví nebo hledáš přátelský prostor, kde se můžeš uvolnit?

Mrkni na online kurz o cykličnosti, přidej se na skupinové lekce jemné jógy, ženský kruh, retreaty nebo se setkejme v soukromí u bylinkového čaje.

Střípky z retreatů

bottom of page